Menu

Historie Gier Grupowej na loterii.

 

Zapomnij o klubie brydżowym, kluby Gry Grupowej w lotto to kluby towarzyskie na czasie! 

Granie na loterii nie musi być rozrywką dla jednej osoby. Wiele grup przyjaciół i współpracowników woli, zamiast tego grupować się jako syndykat, aby zwiększyć swoje szanse na wygraną.

Chociaż wygrana dzielona jest pomiędzy uczestników gry grupowej, może ona ciągle zmienić życie uczestników gry. 

Granie w syndykacie to nie tylko świetny sposób na zwiększenie szansy na nagrodę, ale także na poznanie nowych ludzi lub nawiązanie nowe przyjaźnie.

Niekiedy granie grupowe może zaowocować w ciekawe lub zabawne historie, zobaczcie sami.

 

 

Losy na lunch.

Kiedy grasz na loterii, zawsze dobrze wiedzieć, gdzie jest Twój los. Kiedy grasz w syndykacie, dobrze jest wyznaczyć kogoś, kto będzie trzymał zakłady w bezpiecznym miejscu. W końcu nie chciałbyś skończyć tak jak 2-osobowy syndykat w Limerick. Zgubili oni swoje losy a wśród nich los ze zwycięskimi liczbami. Po 5 dniach losy odnalazły się w pudełku na lunch, jednego z uczestników syndykatu! 

Firm bez pracowników.

Połowa pracowników zatrudnionych w dziale doradztwa zawodowego A4e prawie zatrzymała działalność firmy, jednego dnia, w lipcu 2013 r.

Nie stało się to dlatego, że pracownicy byli dotknięci chorobą lub nieszczęściem, wręcz przeciwnie, wszyscy wygrywali na loterii! Grupa 10 pracowników była częścią syndykatu, który wygrał niesamowitą pulę 28 milionów funtów w losowaniu EuroMillions.

W poniedziałek po losowaniu, 10 pracowników nie przyszło do pracy, tego dnia w całym dziale doradztwa zawodowego, pracowała tylko jedna osoba, które w dniu zakładania syndykatu była nieobecna z powodu choroby. 

Nieobecny zwycięzca.

Gdy kolega jest nieobecny w pracy przez dłuższy czas bez żadnego wyjaśnienia, może być to lekko niepokojące, ale kiedy ten sam kolega otrzymuje dostawy szampana i kwiatów od organizatorów Loterii pod swoją nieobecność, to już zaczyna być podejrzane.

Tak właśnie stało się z grupą współpracowników i członków syndykatu z Australii. Gary Baron, który myślał, że może zatrzymać 16 milionów dolarów wygranych syndykatów tylko dla siebie, jeśli nie pojawi się więcej w pracy, był w dużym błędzie. Wściekli koledzy pojechali do domu Gary’go, aby wyjaśnić sprawę. Na podjeździe domu przywitało ich nowe, lśniące BMW i oniemiały ze wstydu Gary.

Gary musiał spłacić resztę uczestników syndykatu, a doświadczenie nie było miłe ani dla niego, ani dla reszty grupy.

Dlatego tworzenie syndykatu z zaufanymi przyjaciółmi lub rodziną może być jednym ze sposobów na bezproblemową grę grupową. 

Syndykat, który kupił miliony losów.

Czy zastanawiałeś się kiedyś, ile losów musiałbyś kupić, aby wygrać jackpot?

Pewna Australijska firma w 1992 roku, grając na loterii 6/44 w Virginii obliczyła, że muszą kupić 5 milionów losów po 1 $ każdy, aby zapewnić sobie zwycięstwo.

Chociaż była to ogromna inwestycja, grupa je zakupiła. Syndykat wygrał 27 milionów dolarów, co dało im 22 miliony dolarów zysku. 

Jak widać gra grupowa może być dobrą zabawą i przynieść uczestnikom wysokie wygrane. Trzeba jednak pamiętać, aby,  jak ze wszystkim w życiu, najpierw zgromadzić na ten temat jak najwięcej informacji, grać z zaufaną grupą uczestników i przede wszystkim, że od wysokości inwestycji grupy może zależeć wygrana! 

Graj z nami, zanim stworzysz swój perfekcyjny syndykat!

 Ten post został napisany przez
Jason L - , który napisał 2956 artykułów