Menu

7 sposobów na zwiększenie swoich szans na wygranie na loterii.

Ostatnimi czasy kumulacje w loteriach osiągają naprawdę astronomiczne kwoty, do wygrania są już nie tylko miliony, ale także miliardy.
Być może myślisz, że nie masz szans na wygranie tak wielkich kumulacji ze swoimi liczbami, nic bardziej mylnego! My wychodzimy z założenia, że ktoś musi wygrać te olbrzymie jackpoty i trzymamy kciuck za to, by nasi gracze wygrywali jak najwięcej.  Poniżej przedstawiamy siedem sposobów na zwiększenie Twoich szans na wygraną na loterii.

7 ways to boost your chances of winning a lottery jackpot1. Kup więcej losów.

Każdy wie, że im więcej losów kupisz na daną loterię, tym większe są Twoje szanse na wygraną.

Kupowanie większej ilości losów może być jednak czasochłonne, zwłaszcza jeśli kupujesz je w drodze do pracy lub przy okazji innych zakupów. Nie zawsze chcesz lub masz czas na zastanawianie się nad numerami i datami gry na kilka loterii naraz.

Na szczęście możesz zagrać z nami, o każdej porze dnia i nocy, możesz kupić każdą ilość losów, na wiele różnych loterii.

 

2. Graj z innymi graczami w syndykacie
Granie w grupie jest często nazywane syndykatem loterii. Plusem takiego sposobu gry jest to, że możesz kupić dużo więcej losów, niż zrobiłbyś to sam, co oznacza, że szanse na zwycięstwo grupy są dużo większe niż pojedynczego gracza.
Minusem takiego stylu gry jest jednak fakt, że cokolwiek grupa wygra, jest równo dzielone pomiędzy graczy. Jedni widzą to jako wygraną tak czy inaczej, drugim trudniej przychodzi dzielenie się wygraną.

3. Nie wybieraj podobnych numerów.
Analizy wykazały, że suma Twoich wybranych numerów powinna mieścić się pomiędzy 104 a 176. Według przeprowadzonych badań, suma 70% wszystkich zwycięskich numerów mieści się w tym przedziale. Najlepiej jest również wybierać numery z szerokiego ich spektrum niezależnie od loterii, w jaką się gra.


4. Zmieniaj liczby, którymi grasz.
Nie wybieraj liczb losowo i nie graj liczbami, które kończą się na tę samą cyfrę, ponieważ istnieje, bardzo mało prawdopodobne, że więcej niż jedna z nich zostanie wylosowana. Jeśli używasz jakiegoś wzoru, do wyboru swoich licz, zmień go od czasu do czasu, prawdopodobieństwo wygrania nagrody głównej jest niższe, jeśli Twoje liczby są oparte na tym samym wzorze przed dłuższy czas.

7 ways to boost your chances of winning a lottery jackpot5. Graj we właściwym czasie

Grając o wysokie kumulacje, masz szansę wygrać więcej. W tym przypadku zakup wielu losów znacznie zwiększa Twoje szanse na wysoką wygraną. Kiedy kumulacje są małe, niewiele graczy kusi się na grę, weź jednak pod uwagę, że grając o niższe jackpoty, masz szansę na wyższe wygrane, gdyż nagrody pieniężne dzielone są pomiędzy mniejszą ilość zwycięzców.

Najłatwiej upewnić się, że grasz we właściwym czasie, grając przez internet, tu masz dostęp do historii wszystkich loterii, w które grasz i zawsze możesz sprawdzić, kiedy i w jaką loterię zagrać.


6. Znajdź mniej popularne loterie.
Granie przez internet ma tę zaletę, że oferuje Ci wiele różnych loterii. To sprawia, że bardzo łatwo można zagrać w mniej popularne loterie, które mają mniej graczy i lepsze szanse na wygraną. Istnieją setki loterii na całym świecie, więc posiadanie dostępu do wielu z nich i możliwość zagrania w nie oznacza, że masz większe szanse na wygraną na loterii.

7. Nie wybieraj daty urodzenia.
Wiele osób wybiera daty urodzin jako swoje szczęśliwe liczby, to oznacza to, że nie wykorzystują oni całej puli liczb, zmniejszając w ten sposób swoje szanse na wygraną. Granie zgodnie z jednym schematem ma statystycznie mniejsze szanse na wygraną.

Mamy nadzieję, że powyższe informacje pomogą Ci w grze i przyniosą tę wymarzoną wygrana na loterii.

Pamiętaj, że by wygrać, trzeba grać!
Zagraj z nami już dziś.Ten post został napisany przez
Jason L - , który napisał 2956 artykułów