Menu

Co to jest SuperEnaLotto?

SuperEnaLotto jest jedną z najpopularniejszych gier liczbowych we Włoszech. Czytając nasz artykuł dowiesz się dlaczego i o co tak naprawdę chodzi w tej grze.

Dawno temu we Włoszech grano w grę zwaną Totocalcio. Wtedy nie było możliwości gry online i gracze dokładnie wybierali liczby ręcznie na swoich losach. Do języka włoskiego weszło nawet powiedzenia "trafić 13". Jeśli komuś się to udało jego kieszenie wypełniłyby dawne włoskie liry. Teraz jest to już tylko historia. W lotto można grać online, a wygrane we włoskich loteriach wypłacane są w euro.

SuperEnaLotto początkowo funkcjonowała pod nazwą EnaLotto. W 1997 roku loteria przeszła całkowitą przemianę i zaczęła funkcjonować poda nazwą SuperEnaLotto. Co ciekawe pomysłodawcą nowej loterii był syn osoby, która wymyśliła Totocalcio!

Przez lata loteria SuperEnaLotto uległa wielu zmianom. Zmienił się sposób gry jak i wygrane. W naszym artykule skupimy się oczywiście na aktualnej wersji. SuperEnaLotto to gra liczbowa opierająca się na poprawnym wytypowaniu wylosowanych liczb. Gracz musi poprawnie wytypować 6 liczb ze zbioru 90. Od liczby poprawnych liczb zależy wysokość wygranej. Gra posiada w swoim formacie również liczbę bonusową Jolly, która nie jest wybierana przez gracza. Nie wpływa ona na możliwość zdobycia jackpotu, ale może zwiększyć nagrodę na innych stopniach nagrody. Jeśli czujesz, że szczęście jest niedaleko, najwyższa pora kupić twoje losy SuperEnaLotto online.

Zagraj teraz w SuperEnaLotto

Wygrane w SuperEnaLotto są bardzo zróżnicowane. Wszystko zależy od tego ile poprawnie wytypowanych liczb znajduje się na losie. Kumulacje w SuperEnaLotto bywają naprawdę olbrzymie. Dla przykładu w dniu dzisiejszym (30 września 2016 roku) jackpot tej loterii wynosi ponad 140 milionów euro. Jackpot może przypaść w udziale jednej osobie lub wielu w zależności od tego ile osób poprawnie wytypowało zwycięski zbiór liczb. Czy czujesz, że przyszła pora na zakup losów SuperEnaLotto?

A jak wygląda prawdopodobieństwo wygrania w SuperEnaLotto? Prawdopodobieństwo wygrania jakiejkolwiek nagrody wynosi 1 do 20. Jeśli ktoś celuje wyżej i chciałby zdobyć jackpot, wynosi ono jeden do 600 milionów. Im więcej grasz, tym bardziej zwiększasz swoje prawdopodobieństwo wygranej.

W SuperEnaLotto na naszej stronie może grać każdy, kto ma ukończone 18 lat i założył u nas konto. Przypominamy, że w tej chwili jackpot SuperEnaLotto wynosi ponad 149 milionów euro. Na co jeszcze czekasz?

Zagraj teraz w SuperEnaLotto

Skomentuj nasz artykuł i zdobądź cenne punkty lotto

 Ten post został napisany przez
Jason L - , który napisał 2956 artykułów
Komentarze

Wysłane przez Tomáš (2/10/2016)

Jest to ogromny...


Wysłane przez Marcin (3/10/2016)

lubię tą loterię